Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 2 , tel. (75)7647450,60 ,fax (75) 7647418, e-mail kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl

Dodano 2020-03-04

Sukces jeleniogórskiego strażaka w tenisie stołowym

21.02.2020r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego Strażaków PSP w Tenisie Stołowym. W turnieju wzięło udział 24 zawodników reprezentujących 9 komend PSP. Reprezentant KM PSP w Jeleniej Górze mł. kpt. Arkadiusz Ignatiuk wywalczył 2 miejsce ulegając w finale 1:3 st. asp. Sylwestrowi Porębie (zeszłorocznemu wicemistrzowi z KM PSP w Wałbrzychu). Brąz zdobył mł. ogn. Marcin Korus z KM PSP w Wałbrzychu. Czwarte miejsce zajął mł. ogn. Piotr Kociołek z KP PSP w Lubaniu. Zwycięzcy Mistrzostw otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczone przez gospodarzy turnieju bryg. Sławomira Graczyka – Komendanta Powiatowego PSP w Kamiennej Górze oraz bryg. Agnieszkę Mendelską – Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Kamiennej Górze oraz st. asp. Zbigniewa Żurowskiego – przedstawiciela KW PSP we Wrocławiu. Zwycięzcy Mistrzostw będą reprezentować dolnośląskich strażaków w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym, które odbędą się w dniach 10-14 marca 2020r. w Gliwicach.

tekst: mł. kpt. Arkadiusz Ignatiuk, foto: KP PSP w Kamiennej Górze